Joštova 4, Brno | Objednávejte se na Tel.: +420 777 611 464

Ordinační doba

Pondělí 07:00 – 18:00
Úterý 07:00 – 20:00
Středa 07:00 – 20:00
Čtvrtek 07:00 – 19:00
Pátek 07:00 – 14:30

Dentema Stomatologie byla založena v roce 2011 s cílem zajistit komplexní zubní péči a nadále ji zkvalitňovat. Proto klademe velký důraz na kontinuální vzdělávání našich lékařů. Základem je pro nás zubní prevence. Proto dbáme na pravidelné kontroly pacientů u naší hygienistky. Odměnou je i nadstandardní záruka.

Díky nejnovějším technologiím a postupům jsme schopni vám nabídnout to nejlepší z estetické stomatologie, implantologie, Endodoncie.

Díky špičkovým technologiím a nejkvalitnějším materiálům jsme schopni se postarat o vaše zubní zdraví na dlouhou dobu. K tomu nám dopomáhá nejmodernější přístroje a vybavení, mimo jiné zubní mikroskop, digitální RTG, špičkové přístroje na ošetření zubních kanálků.

Spolupracujeme s dalšími specialisty z oblasti ortodoncie (rovnátka), chirurgie (ošetření v analgosedaci), špičkovou zubní laboratoří.

Na prvním místě jste u nás vy, proto dbáme na to, aby jste se u nás cítili dobře a my se pak mohli plně soustředit na to, co je důležité pro Vás – Vaše zdraví.

Bělení zubů Brno

Bělení zubů je estetická úprava barvy zubů, která se profesionálně provádí na naší zubní klinice. Hlavním cílem je krásný a zářivý úsměv našich pacientů.

Profesionálně a kvalitně prováděná dentální hygiena je jedním ze základních pilířů naší práce.

Endodoncie – ošetření kořenových kanálků

V případě, že zubní kaz nebo úraz zapříčiní poškození zubní dřeně, je nutné provést ošetření kořenových kanálků (endodontické ošetření, lidově známo jako “vytažení nervu”). Ošetření spočívá v pročištění, rozšíření a následném zaplnění kořenových kanálků.

Estetické fazety

Keramické fazety jsou tenké ale velmi pevné plátky keramiky, které překrývají přední plochu zubu. Používají se k estetické korekci zubů jenž jsou vidět při úsměvu.

Estetická stomatologie Brno

ESTETICKÉ – KOMPOZITNÍ VÝPLNĚ

Vytvoříme vám „neviditelné plomby“. Zub je ošetřený, ale nejnovější materiály nám umožní jej dostavět a zvolit individuální přirozenou barvu, takže vaše okolí nepozná, že zub není původní.

Zubní implantáty Brno

Zubní implantáty jsou novou možností, jak nahradit vlastní chybějící zuby v různém rozsahu – od náhrady jednoho zubu až po celou čelist.

Zubní korunky Brno

Korunka se zhotovuje v případě, že došlo k velké ztrátě zubních tkání kazem nebo úrazem a nebo například po ošetření kanálků, kdy je zub velmi oslaben a je potřeba ho zpevnit.

Polokorunky Brno

ESTETICKÉ KOMPOZITNÍ / KERAMICKÉ POLOKORUNKY

V případě, že zub je poškozen do takové míry, že již nelze zub dostavět přímo v ústech, je možné ho rekonstruhovat pomocí keramických nebo kompozitních „výplní“ zhotovených v laboratoři.

Parodontologie Brno

Parodontitida (lidově “paradentóza”) je rozšířeným onemocněním, které zpočátku probíhá skrytě. Pacient často přichází do ordinace zubního lékaře až s pokročilým stavem, kdy některé zuby již nelze zachránit.

Preventivní prohlídka u zubaře

Prevence je pro nás na prvním místě. Díky pravidelným zubním preventivním prohlídkám, každých 6 měsíců, můžeme odhalit časné projevy zubního kazu či paradontozy.

Mikroskopická stomatologie dentema

Zubní mikroskop KAPS je každodenní součástí naší praxe. Tento nejmodernější přístroj současné stomatologie pomáhá v celé šíři naších zákroků. Díky přesnému zobrazení, zvětšení a silnému světlu, můžeme provést dokonalejší ošetření a zaplnění kořenových kanálků během endodontických zákroků.